Privatumo politika

Sveiki apsilankę Bausch + Lomb interneto svetainėje.


Šią svetainę valdo UAB „PharmaSwiss“ (toliau – „Valeant“ arba mes). Šioje svetainės privatumo politikoje (toliau – Privatumo politika) aprašoma, kaip renkame, naudojame, perduodame ir atskleidžiame su jumis susijusius duomenis (toliau – Asmens duomenys), kuriuos galime gauti per šią svetainę. Jūsų Asmens duomenis tvarkome laikydamiesi privatumo ir duomenų apsaugos įstatymų, taikomų Europos ekonominėje erdvėje ir Šveicarijoje.


Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas


Asmens duomenis tvarkome siekdami šių tikslų:


Suteikti jūsų norimą paslaugą


Kai internetu užsisakote produktus, mes renkame jūsų asmens tapatybės, kontaktinius duomenis, prekių siuntimo, mokėjimo ir kitą informaciją, kurios reikia sandoriui įvykdyti. Mūsų svetainėje taip pat galite susikurti paskyrą, kad būtų lengviau su mumis bendradarbiauti.


Patenkinti mūsų verslo poreikius


Šioje svetainėje galite apsilankyti neatskleisdami daug informacijos apie save. Tačiau mūsų serveriai automatiškai registruoja techninius duomenis apie lankytojus, kad galėtų atvaizduoti mūsų svetainę saugumo tikslais ir panaudoti juos analizuojant mūsų svetainės veikimą.


Surinktus Asmens duomenis taip pat naudojame vidiniais tikslais, pavyzdžiui, savo produktams ir akcijoms tobulinti, klientų paskyroms tvarkyti, savo klientų poreikiams sužinoti, taip pat susisiekiant su klientais mokslinių tyrimų ir informaciniais tikslais.


Galiausiai jūsų Asmens duomenis galime naudoti atlikdami verslo sandorį, siekdami apsaugoti savo teises ar turtą, vykdydami naudojimo ir teisinių pranešimų sąlygas, taip pat įrodinėdami, vykdydami ir gindami teisinius reikalavimus.


Įvykdyti savo teisinius įsipareigojimus


Tvarkome jūsų Asmens duomenis taip, kad jie atitiktų mokesčių, apskaitos ir kitus teisinius reikalavimus, pavyzdžiui, komercinių sandorių kontekste. Be to, tvarkome jūsų Asmens duomenis, kai to reikalaujama pagal įstatymą, teismo įsakymą ar kitą privalomą sprendimą.


Su jūsų sutikimu


Tam tikromis aplinkybėmis mums gali reikėti jūsų sutikimo jūsų Asmens duomenims rinkti ir naudoti, pavyzdžiui, dėl tam tikrų slapukų naudojimo, jūsų el. pašto adreso ar mobiliojo telefono numerio naudojimo reklamos tikslais arba kai užsisakote tam tikras paslaugas (pvz., naujienlaiškį). Tokį sutikimą galite bet kuriuo metu atšaukti.


Be to, jūs galite savo noru pateikti tokius Asmens duomenis, kuriuos (kai taikoma) sudaro jūsų vardas, pavardė, kontaktinė informacija (telefono numeris, el. pašto adresas ir adresas), gimimo data, pareigos, draugo (-ės) ir šeimos narių vardai, pavardės ir kontaktinė informacija, pomėgiai, interesų sritys, profesinės narystės, mėgstami prekių ženklai ir produktai, sužinojimo apie mus šaltinis. Teikdami informaciją apie draugus ir šeimos narius, sutinkate jiems pateikti šią Privatumo politiką ir gauti jų sutikimą teikti informaciją.


Jeigu esate jaunesnis negu 16 metų amžiaus, savo Asmens duomenis mums galite teikti tik gavę vieno iš tėvų ar globėjų sutikimą ar leidimą.Jūsų Asmens duomenimis, neinformavę jūsų ir (kai būtina) nepasiūlę pasirinkti, ar norėtumėte, kad jūsų Asmens duomenis naudotume kitu būdu, jos nenaudosime ir ja nesidalinsime jokiais tikslais, kurie nėra susiję su aprašytais šioje Privatumo politikoje.Dalijimasis informacija


Galime dalintis jūsų Asmens duomenimis pirmiau nurodytais tikslais su:


kitais „Valeant“ bendrovių grupės subjektais,

paslaugų teikėjais, kurių paslaugos susijusios su mūsų svetainės ir mūsų bendrovės veikla, įskaitant svetainės prieglobą, su technologijomis susijusių paslaugų teikimą, mokėjimų tvarkymą ir įgaliojimą, reklaminės medžiagos platinimą, 

valstybės institucijomis, kontrolės įstaigomis ar kitais teisėsaugos pareigūnais ir teismais, kaip reikalaujama arba leidžiama pagal įstatymą ar privalomą įsakymą, ir

kitomis trečiosiomis šalimis, kai tai susiję su bendrovės restruktūrizavimu, „Valeant“ ar bet kurio mūsų filialo ar antrinės bendrovės turto pardavimu ar perleidimu, susijungimu ar išpardavimu.


Dalindamiesi jūsų Asmens duomenimis su subjektais, esančiais valstybėse (nepriklausančiose EEE ir ne Šveicarijoje), kuriose neužtikrinamas lygiavertis duomenų apsaugos lygis, nustatysime sutartines garantijas pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus. Daugiau informacijos galite gauti kreipdamiesi toliau pateiktais kontaktais.


Duomenų saugumas


Turime tinkamas technines, fizines ir organizacines priemones Asmens duomenims apsaugoti nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo ar atsitiktinio praradimo, pakeitimo, neleistino atskleidimo ar prieigos. Deja, nė viena informacijos saugumo sistema negali būti 100 % saugi. Todėl, nors ir stengiamės apsaugoti jūsų Asmens duomenis, negalime užtikrinti ar garantuoti, kad Asmens duomenys bus apsaugoti nuo nenuspėjamo praradimo ar neleistinos prieigos.


Jūsų teisės


Pagal galiojančiuose įstatymuose numatytus apribojimus jūs turite teisę iš mūsų reikalauti susipažinti, ištaisyti, ištrinti jūsų Asmens duomenis, apriboti ir nutraukti jų tvarkymą ir ją perkelti, taip pat reikalauti, kad jums nebūtų taikomas automatizuotas atskirų sprendimų priėmimas. Tokius prašymus galima siųsti toliau nurodytais kontaktais. 


Duomenų patikimumas


Mes imamės reikiamų priemonių užtikrinti, kad mūsų renkami Asmens duomenys atitiktų tikslus, kuriems jie turi būti naudojami, ir kad Asmens duomenys būtų patikimi naudoti numatytiems tikslams, būtų tikslūs, išsamūs ir aktualūs. Tačiau tam tikrais atvejais turime pasitikėti, kad tikslius Asmens duomenis pateiks kiekvienas vartotojas. Jūs turite užtikrinti, kad informacija būtų tiksli ir atnaujinta, kai ją pateikiate mums ir kai teikdami paslaugas mes siūlome priemones jūsų informacijai palaikyti.


Asmens duomenų išsaugojimas


Asmens duomenis saugome tik tiek, kiek yra reikalaujama pagal galiojančius įstatymus arba kiek tai yra reikalinga jų tvarkymo tikslais. Ištrinsime asmens duomenis, kai tik jų nebereikės, ir visais atvejais, kai pasibaigs ilgiausias jų saugojimo terminas, nustatytas galiojančiuose įstatymuose.


Šios Privatumo politikos pakeitimai


Jeigu bus atlikta esminių šios Privatumo politikos pakeitimų, svetainės pradiniame puslapyje paskelbsime nuorodą „Peržiūrėta Privatumo politika“ arba panašų pranešimą apie pakeitimus. Turėtumėte periodiškai tikrinti šią svetainę, kad sužinotumėte, ar pastaruoju metu nebuvo atlikta šios Privatumo politikos pakeitimų. Pagal šios Privatumo politikos pradžioje skelbiamą Įsigaliojimo datą taip pat galite spręsti, ar ši Privatumo politika pastaruoju metu buvo keičiama.


Nuorodos į kitas interneto svetaines


Šioje Privatumo politikoje apibrėžta privatumo apsaugos veikla taikoma tik šiai svetainei ir kitai konkrečiai nurodytai veiklai. Kitoms trečiųjų šalių valdomoms svetainėms gali būti taikoma kitokia praktika. Jeigu jus nukreipia į bet kurią kitą svetainę, valdomą trečiųjų šalių, ar jose apsilankote kitu būdu, peržiūrėkite šiose svetainėse skelbiamą privatumo politiką. Mes neprižiūrime tokių svetainių ir neatsakome už politiką ir praktiką, kurios laikosi trečiosios šalys.


Susisiekite su mumis


Jeigu turite klausimų apie šią Privatumo politiką ar mūsų privatumo praktiką, susisiekite su mumis el. paštu Lithuania.Info@valeant.com.


Jeigu turite problemų ar skundų, susijusių su tuo, kaip mes naudojame jūsų Asmens duomenis, galite susisiekti su mūsų Duomenų apsaugos specialistu el. paštu DPO@bausch.com.


Jeigu manote, kad jūsų skundas nebuvo tinkamai išnagrinėtas, galite pateikti skundą privatumo klausimų Priežiūros institucijai savo šalyje.

 

Klausimai?

Online Beratung - form

Online Beratung - page