ES slapukų politika

Bausch + Lomb naudoja įprastas vertinimo technikas interneto puslapių lankomumui analizuoti (IP adresas, data, laikas), kad galėtų jų turinį geriau pritaikyti klientų poreikiams. Tam yra renkami ir saugomi anoniminiai ir pseudoniminiai duomenys, nepateikiantys informacijos ar išvadų apie atskirą lankytoją, jie naudojami rinkos analizei ir interneto puslapių naudojimo statistikai rengti (pvz., lankytojų skaičius, vidutinė vieno puslapio lankymo trukmė, atsisiunčiamų duomenų dažnis ir pan.)

Bausch + Lomb gali naudoti vadinamuosius slapukus puslapių lankomumui statistiškai įvertinti. Priklausomai nuo naršyklės konfigūracijos, slapukai, kaip tekstiniai failai įrašomi lankytojo kietajame diske. Slapukai įgalina rinkti informaciją apie jūsų naršyklę ir apie jūsų kompiuterio veiklą mūsų puslapyje. Jūs galite pasirinkti galimybę nepriimti slapukų, nustatymo galimybės skiriasi priklausomai nuo naudojamos naršyklės. Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad gaudami slapuką būsite apie tai įspėtas ir galėsite jį priimti arba atmesti. Be to, jūs turite galimybę užblokuoti slapukus. Norėdami pakeisti naršyklės nustatymus, paspauskite pagalbos mygtuką ir sekite nurodymus. Surinkti statistiniai duomenys negali būti panaudojami jūsų asmeniui identifikuoti, jie padeda mums suprasti pagrindinius lankytojų ir puslapio tarpusavio ryšius. Šioje statistikoje nėra asmens duomenų, mūsų techniniai darbuotojai ir rinkodaros specialistai naudoja šią informaciją interneto puslapių administravimui. Mes pasiliekame teisę naudoti kitas tokias interneto technologijas kaip interneto žymės, sekimo pikseliai ir naršymo duomenų rinkimas.

Naudojantis mūsų interneto puslapiais ir tarnybomis mes patariame priimti Bausch + Lomb slapukus, taip bus užtikrintas visų funkcijų veikimas. Naudodami slapukus ar kitais būdais mūsų interneto serveriai pasyviai renka duomenis iš Jūsų kompiuterio ir Jūsų interneto ryšio, pavyzdžiui, Jūsų kompiuterio ir (arba) Jūsų interneto tiekėjo IP adresas, apsilankymo puslapyje data ir laikas, siuntėjo adresas, aparatinės įrangos informacija, Jūsų judėjimas ir veiksmai interneto puslapyje. Be to, slapukai gali būti naudojami būsimiems Jūsų apsilankymams interneto puslapyje (pvz., įsimenant naudotojo vardą ir slaptažodį), kad būtų galima Jus atpažinti Jums sugrįžus, taip pat sekti Jūsų veiksmus interneto puslapyje.

Bausch + Lomb interneto puslapiuose šiuo metu plačiai naudoja analizės įrankį „Google Analytics“ – Google Inc. („Google“) sukurtą interneto analizės įrankį ir „etracker“ – įmonės „etracker“ GmbH sukurtą analizės įrankį.

Google ir „etracker“ naudoja slapukus puslapių naudojimui analizuoti, pranešimams apie puslapyje atliekamus veiksmus sudaryti ir siūlant kitas paslaugas, susijusias su puslapio lankomumu ir naudojimu. Naudojant slapukus gauta informacija apie tai, kadJūs naudojotės šiuo puslapiu, perkeliama į Google ar „etracker“ serverį ir ten išsaugoma. Kitą informaciją apie „Google Analytics“ ir „etracker“, taip pat apie konfigūracijos galimybes, susijusias su šiomis interneto analizės tarnybomis, Jūs rasite toliau. Naudodami šį puslapį, Jūs pareiškiate sutinkantis, kad mes, Google ir „etracker“, naudotume apie Jus surinktus duomenis pirmiau nurodytais tikslais.

Google Analytics

Google Analytics naudoja slapukus, kurie išsaugomi Jūsų kompiuteryje analizei apie tai, kaip Jūs naudojate puslapį, atlikti. Naudojant slapuką gauta informacija apie tai, kad Jūs naudojotės šiuo puslapiu, dažniausiai perkeliama į Google serverį, esantį JAV, ir ten išsaugoma. Jeigu šiame puslapyje yra aktyvuotas IP anonimizavimas, Google Jūsų IP adresą Europos Sąjungos šalyse – narėse ir kitose Europos ekonominės erdvės susitarimo šalyse prieš tai sutrumpins. Tik išimties atvejais pilnas Jūsų IP adresas bus perkeltas į JAV serverius ir sutrumpintas ten. Šio interneto puslapio administratoriaus pavedimu Google naudos šią informaciją Jūsų apsilankymui puslapyje įvertinti, ataskaitoms apie internetinio puslapio naudojimą sudaryti ir siūlant puslapio administratoriui kitas su interneto puslapio naudojimu ir su interneto naudojimu susijusias paslaugas. Google Analytics iš Jūsų naršyklės gautas IP adresas nepridedamas prie kitų Google duomenų. Jūs galite neleisti išsaugoti slapukų, atitinkamai pakeitę naršyklės nustatymus; tačiau mes norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad tokiu atveju Jūs negalėsite naudotis visomis internetinio puslapio funkcijomis. Be to, Jūs galite neleisti Google išsaugoti naudojant slapukus gautų duomenų apie puslapio naudojimą (įskaitant Jūsų IP adresą), taip pat neleisti Google jų apdoroti, parsisiųsdami ir įdiegdami toliau esančioje nuorodoje esantį naršyklės įskiepį tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Mes naudojame Google Analytics Jūsų apsaugai su plėtiniu „_anonymizeIp()“, taigi Jūsų IP adresai, siekiant neleisti Google Jūsų identifikuoti, prieš apdorojimą yra sutrumpinami.

Daugiau informacijos apie Google Analytics, Jūs rasite šioje nuorodoje www.google.com/intl/de/analytics/privacyoverview.html. Ten Jūs taip pat rasite ir naršyklės įrankius, kuriais galėsite nustatyti ir apriboti Google Analytics naudojimą.

„Etracker“

Šiame interneto puslapyje, panaudojant „etracker“ GmbH technologijas (www.etracker.com) renkami ir saugomi duomenys rinkodaros ir optimizavimo tikslais. Iš šių duomenų, naudojant slapyvardį gali būti sudaromi naudotojų profiliai. Tam gali būti panaudojami slapukai. 

Naudojant „Etracker“ technologijas surinkti duomenys be atskiro naudotojo sutikimo nėra naudojami puslapio naudotojo tapatybei nustatyti ir nėra pridedami prie asmeninių slapyvardžiu pasivadinusio naudotojo duomenų. Neleisti „etracker“ rinkti ir saugoti duomenų, taip pat ir ateityje. Daugiau informacijos apie „etracker“, Jūs rasite šioje nuorodoje www.etracker.com/de/datenschutz.htmlhttp://www.etracker.com/de/datenschutz.html?redirect .

 

Klausimai?

Online Beratung - form

Online Beratung - page