Istorija

Bausch + Lomb“ istorija

Viena seniausių JAV be perstojo veiklą vykdančių įmonių „Bausch + Lomb“ savo istoriją skaičiuoja nuo 1853 m., kai imigrantas iš Vokietijos Johnas Jacobas Bauschas įkūrė mažytę optikos prekių parduotuvę Ročesteryje, Niujorko valstijoje. Kai jam prireikė daugiau lėšų veiklai tęsti, Bauschas pasiskolino 60 JAV dolerių iš savo gero draugo Henry'io Lombo. Bauschas prižadėjo, kad verslui išaugus, Lombas taps visateisiu partneriu. Verslas iš tiesų išaugo, tad buvo pradėta partnerystė.

Veiklos pradžioje „Bausch + Lomb“ gamino perversmą sektoriuje sukėlusius naujos technologijos guminius akinių rėmelius ir daugybę kitų optikos gaminių, kuriems pagaminti reikia itin didelio tikslumo. Iki 1903 m. įmonei buvo išduoti patentai mikroskopams, žiūronams ir net kameros užraktui, kurio veikimas buvo pagrįstas akies reakcija į šviesą.

Inovacijų istorija 

20-ajame amžiuje „Bausch + Lomb“ ir toliau užėmė pirmaujančią poziciją technologinių inovacijų srityje tarp optikos gaminius kuriančių įmonių. „Bausch + Lomb“ pagamino pirmąjį Amerikoje optinės kokybės stiklą, vykstant Pirmajam pasauliniam karui sukūrė novatoriškus akinius nuo saulės kariuomenei ir lęšius, panaudotus kamerose, kuriomis buvo padarytos pirmosios Mėnulio nuotraukos iš palydovo. 1971 m. „Bausch + Lomb“ pristatė pirmuosius minkštus kontaktinius lęšius ir iki šiol yra didžiausia pasaulyje akių priežiūros priemonių tiekėja.

Nors gaminiai ir laikai pasikeitė, „Bausch + Lomb“ iki šiol ištikima inovacijų, kokybės ir meistriškumo tradicijoms, kurias pradėjo Johnas Jacobas Bauschas ir Henry'is Lombas. 2013 m. rugpjūtį „Bausch + Lomb“ tapo „Valeant Pharmaceuticals International“, Inc. akių priežiūros priemonių padaliniu. 

Klausimai?

Online Beratung - form

Online Beratung - page